poniedziałek, 7 lipca 2014

Ucz się języków obcych... czyli... nauka z Colorful Media - wstęp

Wiadomym jest, że wciąż wokoło wszystkich namawiam do nauki języków obcych. Jako, że nigdy nie wiadomo, kiedy ta znajomość może się nam przydać... .

Nadarzyła mi się doskonała okazja do... promowania nauki języków, a to dzięki Pani Paulinie, która przesłała mi trzy z wielu dostępnych magazynów wydawanych przez Wydawnictwo...


Wydawnictwo Colorful Media, założone w 2003 roku specjalizuje się w wydawaniu magazynów głównie do nauki języków obcych.

Co dwa miesiące ukazują się piękne, kolorowe magazyny, pisane w językach obcych, a przeznaczone dla osób, które chcą poszerzyć swoją znajomość językową. Różnorodność tematów oraz podręczny słowniczek, to główne zalety publikacji. 

Nabywca magazynu ma możliwość odsłuchania wybranych artykułów poprzez wpisanie kodu na stronie internetowej Wydawnictwa. To oczywiście ułatwia naukę rozumienia ze słuchu. 

I tak, Colorful Media publikuje: 

Business English Magazine - dla uczących się języka angielskiego w biznesie,
English Matters - dla uczących się języka angielskiego,
Deutsch Aktuell - dla uczących się języka niemieckiego,
Français Présent - dla uczących się języka francuskiego,
Espanol? Si, gracias - dla uczących się języka hiszpańskiego,
Italia Mi piace - dla uczących się języka włoskiego,
Ostanowka: Rossija! - dla uczących się języka rosyjskiego.

Wydawnictwo oferuje również wydania specjalne ( m.in. English Matters - Guide to the movies - o którym będziecie mogli przeczytać już niedługo na moim drugi blogu), wydania okazjonalne, aplikacje i serwisy www, oraz e-booki i książki. 

Strona internetowa Wydawnictwa: Colorful Media 

Co dwa miesiące będę Wam przybliżać dwie z podanych wyżej publikacji. A mianowicie English Matters i Deutsch Aktuell.Publikacje Wydawnictwa można zamówić w sklepie internetowym http://kiosk.colorfulmedia.pl/.1 komentarz:

  1. no popatrz... jak dobrze zaglądać na blogi, teraz będę szukać TEGO wydawnictwa, bo chcę sobie przypomnieć j. rosyjski :)

    OdpowiedzUsuń

Komentuj... nie obrażaj... :-)